RYCHLÝ KONTAKT

Obchodní oddělení:

Dotazy ke zboží, objednávkám a  reklamacím .

+420 775 900 418

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem. 


Novinka

Počínaje nástupem Nového roku 2017 jsme zahájili vlastní výrobu kebabu v České republice , v Hroznětíně u Karlových Varů. Můžeme Vám tak nabídnout 100% kvalitu zpracování masa v námi hlídaném provozu s přísnými hygienickými a sterilními podmínkami.

Turecká kuchyně - kebab 

Stránky kebab-expres.cz provozuje firma Kebab expres s.r.o. zabývající se kompletním servisem pro restaurace a občerstvení zaměřující se na tureckou kuchyni. Jsme firma zabývající se distribucí masa na kebab a k tomu potřebného příslušenství pro Českou a Slovenskou republiku.

S výrobní kapacitou, až 15 tun za den, jsme tak schopni pokrýt velkou poptávku masa od našich stávajících i nových klientů. Připravíme vám podmínky k provozování turecké kuchyně, doporučíme a dodáme vhodné přístroje, koření, pečivo, prozradíme tajemství těch nejchutnějších omáček a další. Využijte naše dlouholeté zkušenosti a vstupte s námi do podnikání v tomto rozšiřujícím se oboru stravování.

Maso dodáváme vždy čerstvé, připravené speciální technologií zaručující jeho křehkost a delší trvanlivost. Výborná chuť našich produktů je dosažena zvláštní recepturou směsi koření. Našim odběratelům garantujeme stálost dodávek masa beze změn receptury, či kvality.

logo potisPro naše zákazníky zajišťujeme také zařízení zn. POTIS pro přípravu kebabu . V katalogu" Gastro stroje " naleznete vše pro vybavení Vaší provozovny.Doporučujeme

Nepřehlédněte

Popularita masa kebab 

Jelikož popularita kebabu u nás roste, nově jsme zahájili výrobu masa již grilovaného, určeného do domácností, připraveného jen k ohřevu. Naše zařízení má všechna potřebná povolení pro výrobu, je nepřetržitě kontrolováno Veterinární správou, vedeno systémem HACCP. 

Našim cílem je poskytovat spotřebitelům nejlepší kvalitu výrobků i přístrojů na přípravu pokrmů..